İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. Hoşgeldiniz, 18 Ocak 2023
Beğen 0
Ana Sayfa » ilahi sözleri » Mustafa Caymaz-Kapında Dilenciyim İlahi Sözleri

Mustafa Caymaz-Kapında Dilenciyim İlahi Sözleri

Mustafa Caymaz-Kapında Dilenciyim Sözleri – Mustafa Caymaz-Kapında Dilenciyim İlahisini Dinle – Mustafa Caymaz-Kapında Dilenciyim İlahi Sözleri

Mustafa Caymaz kaleminden yazılan Mustafa Caymaz-Kapında Dilenciyim İlahisinin Sözlerine aşağıdan okuyabilirsiniz.

Mustafa Caymaz-Kapında Dilenciyim Sözleri – Mustafa Caymaz-Kapında Dilenciyim İlahisinin Sözleri

 

Hazreti Âdem gibi cennetten kovulan ben olaydım, Hazreti Nuh gibi ailemi arkamda bırakaydım
Hazreti İbrahim gibi ateşlere atılaydım, Yeter ki razı ol bu biçareden.
Hz. Yusuf gibi dipsiz kuyuya atılaydım, Hz. Musa gibi öz yurdumdan kovulaydım. Hz. Yakup gibi ağlamaktan âmâ olaydım. Yeter ki razı ol bu biçareden.
Hz. Eyyub gibi hastalanaydım, Hz. Zekeriyya gibi doğranaydım. Hz. İsa gibi toplumdan dışlanaydım. Yeter ki razı ol bu biçareden.
Hz. İsmail gibi kurbanlar olaydım. Hz. Yunus gibi denizlere atılaydım. Hz. Muhammed(a.s.) gibi aşkınla yanaydım. Yeter ki razı ol bu biçareden.
Kaldıramam aslında hiçbir Peygamberin yükünü. O an içimden geleni yazdım. Sen de biliyorsun ki bu kulunu kapında affını bekleyen bir dilenci yaptın. Ne mutlu ki dilenciyim kapında. Hükümdarlığı değişmem verdiği şu anki tada. Dilencilik en büyük onurdur aslında. Bu biçareyi unutmadın kul yaptın. Ben benden bile razı değilken sen tek umudumsun razı ol bu biçareden Düşüncemde sen varlığımda sen bu kulun başka ilâhı yok ki gitsin peşinden.

Mustafa Caymaz

Sitemizde sanatçıya ait toplam 15 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

sıra bulucu Geçici Mail Viski Fiyatları pdf kitap indir minecraft premium satın al 4XL Fantazi Gecelik Viski Fiyatları youtube mp3 dönüştürücül