İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. Hoşgeldiniz, 18 Ocak 2023
Beğen 0
Ana Sayfa » ilahi sözleri » Mustafa Caymaz-Ey Güzeller Güzeli Yar İlahi Sözleri

Mustafa Caymaz-Ey Güzeller Güzeli Yar İlahi Sözleri

Mustafa Caymaz-Ey Güzeller Güzeli Yar Sözleri – Mustafa Caymaz-Ey Güzeller Güzeli Yar İlahisini Dinle – Mustafa Caymaz-Ey Güzeller Güzeli Yar İlahi Sözleri

Mustafa Caymaz kaleminden yazılan Mustafa Caymaz-Ey Güzeller Güzeli Yar İlahisinin Sözlerine aşağıdan okuyabilirsiniz.

Mustafa Caymaz-Ey Güzeller Güzeli Yar Sözleri – Mustafa Caymaz-Ey Güzeller Güzeli Yar İlahisinin Sözleri

 

Dünya sürgünüm bitmez oldu, Kâbusa döndü yaşadığım yıllar, Nefes alıp veriyorum ama… Hasretin her zaman ciğerimi dağlar. Neredesin ey güzeller güzeli yâr!
Karanlık geceler, aydınlığa muhtaç, Karabasanlardayım her an. Gel de ruhuma bir nebze ışık saç, Koşayım durmadan hep ardından. Neredesin ey güzeller güzeli yâr!
Ömür sermayem sensiz tükendi, Geçen günlerim zindanlardan beterdi. Ruhum ıstıraptayken seni dilendi, Ben yandım içimde hicranın var. Neredesin ey güzeller güzeli yâr!
Zevk almaz oldum dünyadan, Azrail gelecek mi hani ne zaman. Bekliyorum yolunu her an, Bu bekleyiş beni çok hırpalar. Neredesin ey güzeller güzeli yâr!
Dünya sürgünüm bitmez oldu, Kâbusa döndü yaşadığım yıllar, Nefes alıp veriyorum ama… Hasretin ciğerimi dağlar. Neredesin ey yar ey yâr! Ey yar ey yar, ey yar ey yar, ben yandım hicranın var, bekliyorum yolunu, gel artık beni de sar.
Konuşmak, gülmek gelmez içimden, Seni düşünmektir beni tek teselli eden. Aşkınla mecnuna döndüren, Leyla’sını kaybetti bu kul seni hep arar. Neredesin ey güzeller güzeli yâr!
Değerli sensin, değersiz benim, Adını anınca zirvelerde gezerim. Kendimi sevmem seni severim, Bu kul kapında kıtmirin olmayı umar. Neredesin ey güzeller güzeli yâr!
Aşkınla her an yanıp durmaktayım, Sönmez ki bağrımda yanan ateşin ne yapayım. Yolunda lime lime doğranayım, Yeter ki unutma beni de al. Neredesin ey güzeller güzeli yâr!
Kavuşamasam sana deliririm, Cenneti verseler elimin tersiyle iterim. Ayağının tozu olmaya varlığımı veririm, Merhametini, şefaatini bu kul umar. Neredesin ey güzeller güzeli yâr!
Artık bitsin bu hasret, Asrında doğmadım ya bu acı yeter. Dünya sürgünüm elbet bir gün biter, Varayım sana beni kollarına sar. Neredesin ey güzeller güzeli yâr!
Başka kimim var bu âlemde, Kimseyi sevemedim senden öte. Gözlerimden süzülen incilerde, Hep o mukaddes adın var. Neredesin ey güzeller güzeli yâr!
Güzelliğin hası sende, aşığındır bütün âlem, Bastığın yerlere yüzümü sürsem. Etrafında hizmetkârın olsa bu kölen, Bir umut olarak sana bakar. Neredesin ey güzeller güzeli yâr!
Ah anlatamadım seni yazamadım, Ağladım ağladım yalvardım. Ama ne çare aciz kaldım, Halimi biliyorsun içim kan ağlar. Neredesin ey güzeller güzeli yâr!
N’olur uzaklardan süzül de gel, Ne çare istersen Ferhat gibi dağları del. Umutla yeis arasına kaldım, Ya sen gel ya beni al. Neredesin ey güzeller güzeli yâr!
Neredesin ey güzeller güzeli yâr! Neredesin ey güzeller güzeli yâr!
Ey yar ey yar, ey yar ey yar, ben yandım hicranın var, bekliyorum yolunu, gel artık beni de sar.

Mustafa Caymaz

Sitemizde sanatçıya ait toplam 15 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

sıra bulucu Geçici Mail Viski Fiyatları pdf kitap indir minecraft premium satın al 4XL Fantazi Gecelik Viski Fiyatları youtube mp3 dönüştürücül