İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. Hoşgeldiniz, 18 Ocak 2023
Beğen 0
Ana Sayfa » ilahi sözleri » Bağışla İlahi Sözleri

Bağışla İlahi Sözleri

Bağışla Sözleri – Bağışla İlahisini Dinle – Bağışla İlahi Sözleri

Ziya Uğur kaleminden yazılan Bağışla ilahisinin sözlerisini sizler için aşağıda derledik. Bağışla İlahisinin Sözlerine aşağıdan erişebilirsiniz.

Bağışla Sözleri – Bağışla İlahinin Sözleri

 

Medet kıl derdime dermanım Allah ki sensin canıma canım Allah
Subhanım Allah Sultanım Allah Gufranım Allah dermanım Allah
Allahım yalnızca senden yardım istiyorum bana yardım et, sadece sana güvenip dayanıyorum, beni senden başkasına ısmarlama, yalnızca senden istiyorum, beni isteklerimde boş çıkartma. Senin zenginlik ve cömertliğine değer veriyor ve rağbet ediyorum, beni mahrum etme. Zat-ı Cenabına intisap ediyorum, beni lutfundan uzaklaştırma, sadece senin kapında duruyorum, beni kapından kovma, beni kapından kovma.
****
Yüzüm karasına bakma ilâhi bağışla suçumu Gufranım Allah
Subhanım Allah Sultanım Allah Gufranım Allah dermanım Allah
Allahım sen bana ne kadar yakınsın ve ben senden ne kadar uzağım. Rahmetinle kendine yaklaştır ki, sana ulaşabileyim. Beni kendine doğru çek ki sana doğru gelebileyim.
Allahım zelil ve hakir durumum sana gizli değildir, beni zenginlik ve cömertliğine dair verdiğin ile kapında durdur, sen benim ümidimken benim ümidim nasıl boşa çıkar.
Allahım senden rızanı kazanmayı isterim, bana nurunla yolunu göster ve doğru bir kullukla beni huzurunda durdur, beni huzurunda durdur.

Ziya Uğur

Sitemizde sanatçıya ait toplam 15 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

sıra bulucu Geçici Mail Viski Fiyatları pdf kitap indir minecraft premium satın al 4XL Fantazi Gecelik Viski Fiyatları youtube mp3 dönüştürücül